Logo-es
Stella 20

CENA:

2540zł

Opis projektu

Efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Atutem strefy dziennej jest reprezentacyjny, efektownie doświetlony salon a także otwarta na jadalnię kuchnia z barkiem śniadaniowym i praktyczną spiżarnią.  Przed kinem domowym można rozłożyć wygodną sofę oraz pufy, a rodzinny wypoczynek uprzyjemni nastrojowy blask kominka. W centralnej części strefy dziennej znajduje się klatka schodowa, która łączy jadalnię z salonem i prowadzi na poddasze. Z holu dostępna jest także łazienka z prysznicem i pokój dla gości. Strefa gospodarcza to garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia na paliwo stałe z osobnym wyjściem. Wśród pomieszczeń strefy nocnej zaprojektowano dużą sypialnię dla rodziców z wyodrębnioną, prywatną garderobą. Komfortowa łazienka ma pełny program użytkowy. Kolejne trzy sypialnie to ustawne pokoje dla dzieci, z wygodnymi biurkami oraz miejscem na praktyczne szafy ubraniowe.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,7x18,1
Powierzchnia użytkowa 188,5
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, spiżarnia, garderoba, garaż, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy