Logo-es
Stella 21

CENA:

2590zł

Opis projektu

Stella 21 to obiekt o tradycyjnej architekturze. Przedsionek, w którym przewidziano miejsce na małą szafę łączy się z klatką schodową. Atrakcyjne zaprojektowana strefa dzienna stanowi otwartą przestrzeń. Salon płynnie łączy się z kuchnią i jadalnią, w której przewidziano duże przeszklenia z widokiem na ogród. Dodatkowym atutem jest wygospodarowanie przestrzeni na małą spiżarkę dostępną z kuchni oraz małe pomieszczenie gospodarcze. Na parterze zaprojektowano również pokój, który może służyć jako gabinet lub pokój gościnny. Z holu dostępna jest także mała łazienka. W strefie nocnej domu na poddaszu mieszkańcy mają do dyspozycji dwa pokoje, obszerną sypialnię główną oraz komfortową łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,5x18,5
Powierzchnia użytkowa 122,7
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, pralnia

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy