Logo-es
Stella 22

CENA:

2990zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym. Jego elegancka, klasyczna forma z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom tradycyjnej architektury. Z przedsionka przechodzimy do korytarza z toaletą, który prowadzi do klatki schodowej. Stamtąd możemy wejść do sypialni z oddzielną łazienką, przestronnego salonu z kominkiem oraz kuchni z jadalnią, spiżarnią i wyjściem na taras. Ponadto kuchnię oraz salon można połączyć, dzięki zaprojektowanym między nimi szerokim drzwiom. Na piętrze przewidziano trzy pojedyncze pokoje, dwie garderoby, łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, osobną toaletę oraz dużą i jasną główną sypialnię. Ponadto budynek posiada dwustanowiskowy garaż. W każdym pomieszczeniu zadbano o możliwość  swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,6x23,4
Powierzchnia użytkowa 211,5
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, spiżania, 2 łazienki, 2 toalety, 2 garderoby, garaż dwustanowiskowy

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy