Logo-es
Stella 26

CENA:

2890zł

Opis projektu

Dom o atrakcyjnej bryle z wielospadowym dachem, wykuszem i poddaszem użytkowym dla miłośników dużej przestrzeni. Do jednej z elewacji przylega bryła garażu jednostanowiskowego tworząc spójną całość z kubaturą obiektu. Połączenie garażu z budynkiem daje komfort przemieszczania się między strefami funkcjonalnymi bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Strefa dzienna to salon połączony z jadalnią, która skomunikowana jest z kuchnią za pośrednictwem szerokiego przejścia. Stół jadalniany ulokowany jest w centralnej części strefy dziennej podkreślając w ten sposób gościnność mieszkańców. Wykusz stanowi ciekawy akcent doświetlający wnętrze. Dla dodatkowej wygody użytkowników, z kuchni dostępna jest spiżarnia. Dopełnienie rzutu parteru stanowią dwa pomieszczenia gospodarcze powiązane z garażem, wiatrołap oraz toaleta dostępna z holu. Strefa nocna ulokowana na poddaszu gwarantuje swoim użytkownikom wyjątkową prywatność. Do dyspozycji mieszkańców na piętrze znajdują się trzy przestronne pokoje, sypialnia, wspólna garderoba oraz łazienka z wanną. W obrys rzutu wchodzą również dwa niewielkie balkony dostępne z sypialni oraz dwóch pokoi.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,2x18
Powierzchnia użytkowa 97,7
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta, kotłownia, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy