Logo-es
Stella 8

CENA:

2590zł

Opis projektu

Efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Liczne przeszklenia w strefie dziennej wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, sprawiając że prezentuje się ona bardzo atrakcyjnie. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią zlokalizowaną w przeszklonym wykuszu z widokiem na ogród. W ustawnej, słonecznej i funkcjonalnej kuchni zaaranżowano wygodne blaty robocze, wysoką zabudowę i małą spiżarnię. Przed kinem domowym można rozłożyć wygodną sofę oraz pufy. Z holu dostępna jest także łazienka z prysznicem, osobna toaleta i gabinet. Wśród pomieszczeń strefy gospodarczej można wyróżnić kotłownię na paliwo stałe z wejściem z zewnątrz. Wśród pomieszczeń strefy nocnej zaprojektowano dużą sypialnię dla rodziców z wyodrębnioną, prywatną garderobą. Komfortowa łazienka ma pełny program użytkowy. Kolejne dwie sypialnie to ustawne pokoje dla dzieci, z wygodnymi biurkami oraz miejscem na praktyczne szafy ubraniowe. Dopełnieniem układu funkcjonalnego domu Stella 8 jest dodatkowy gabinet, który może pełnić także funkcję dodatkowego pokoju lub domowej biblioteki.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,1x17,3
Powierzchnia użytkowa 157,7
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, toaleta, łazienka, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy