Logo-es
Zuzanna 12

CENA:

2300zł

Opis projektu

Tradycyjna bryła domu zachwyca swą prostotą i efektownym wykończeniem elewacji. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy parterowe z poddaszem użytkowym. Atutem tego domu jest zaprojektowany w bryle budynku jednostanowiskowy garaż. W przestronnej strefie wejściowej można umieścić szafy i półki do przechowywania, przewidziano tutaj również klatkę schodową. Strefa dzienna to jedno przestronne pomieszczenie z dużymi przeszkleniami, które otwierają go na ogród.  Na parterze umieszczono również dodatkowy pokój, który może służyć również za gabinet albo pokój gościnny. Zaprojektowano również małą łazienkę i garderobę, które są dostępne z przedsionka. Strefa nocna mieści się na poddaszu. Przewidziano tutaj sypialnię główną, dwa pokoje, ogólnodostępną garderobę oraz łazienkę z wydzieloną toaletą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,5x17,5
Powierzchnia użytkowa 169,7
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy