Logo-es
Zuzanna 4

CENA:

2350zł
2550zł

Opis projektu

Zuzanna to dom o tradycyjnym charakterze. W przestronnym przedsionku przewidziano miejsce na dużą szafę pod zabudowę, do której spokojnie można odwiesić wierzchnie okrycia oraz włożyć obuwie, dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia wygodnego siedziska. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z dużym przeszkleniem otwierającym się na ogród oraz kuchnię z jadalnią. Dodatkowo umieszczono tutaj pokój, który może służyć jako gabinet, mała biblioteczka bądź pokój gościnny. Z korytarza dostępna jest mała łazienka, pomieszczenie gospodarcze, garderoba oraz klatka schodowa prowadząca na poddasze. Piętro domu stanowi bardzo komfortową strefę nocną mieszkańców. Zaprojektowano tutaj główną sypialnię, przestronną łazienkę z oddzielnie wydzieloną toaletą, ogólnodostępną garderobę oraz dwa pokoje, które połączone są wspólną łazienką.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,5x20
Powierzchnia użytkowa 177,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, toaleta, 2 garderoby, pomieszczenie gospodarcze, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy