Logo-es
Zuzanna 8

CENA:

2190zł

Opis projektu

Dom idealny dla ludzi ceniących sobie tradycję, rodzinne ciepło oraz prostotę. Akcenty z drewna widoczne na elewacjach podkreślają jego wyjątkowy charakter wywołujący odczucie spokoju oraz bezpieczeństwa. Największym atutem domu jest jego otwarta część dzienna w pełni odpowiadająca na potrzeby mieszkańców. Kuchnia, jadalnia oraz salon wspólnie tworzą jedną spójną całość. W obrys parteru wchodzą również dostępne z holu sporych rozmiarów łazienka z wanną oraz przysznicem, pomieszczenie gospodarcze oraz sypialnia. Do holu przylega strefa wejściowa z przewidzianą garderobą i WC. Na piętrze znajdują się dwa dużych rozmiarów pokoje idealnie spełniające warunki potrzebne do pracy i odpoczynku, pomieszczenie biurowe, łazienka z wanną oraz garderoba. Dodatkowym atutem piętra są dwa dużych rozmiarow balkony dostępne ze wszystkich pokoi.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,5x17,5
Powierzchnia użytkowa 136,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garderoba, toaleta, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy